<< Önceki Sayfa

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların yapmış oldukları el işi ürünler hastanede sergiye açıldı.


Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören ve el uğraşı terapisi uygulanan hastaların hazırladığı ürünler hastane stant alanında düzenlenen sergi ile görücüye çıktı. 


Sergi açılışında konuşan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Uzm.Dr. Sema SAĞLAM, “Toplum Ruh Sağlığı Merkezimizde bulunan hastalarımıza uygulanan terapi ve tedavi uygulamaları ile hastaları topluma kazandırmak, kendi ihtiyaçlarını ve gün içinde yapacakları işleri yerine getirebilecek hale getirmeye çalışıyoruz. Ağır psiko sosyal bozukluğu olan hastalara toplum temelli ruh sağlığı modeli çerçevesinde tedavi ve terapi hizmetleri veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastane Yöneticisi Yrd.Doç.Dr. Fatih DOĞAN “Hasta rehabilitasyonuna yönelik çalışmalar sonucunda açılmış olan bu sergi  başarının bir göstergesidir. Hastalarımızın böyle uğraş ve organizasyonlarla topluma kazandırma çalışmaları bizi oldukça memnun etti. Bu organizasyonda emeği geçen hasta ve çalışanlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastaların yapmış oldukları ahşap boyama, süsleme, seramik, karakalem resim ve yağlı boya tablo eserleri yoğun ilgi gördü. Sergi stantlarımızda 25.10.2016 ve 26.10.2016 tarihlerinde açık kalacaktır. 

 

    

 

 


444 38 33-444 EV DE

Evde Sağlık

Karmed Wado

Karmed Web Hbys

Karmed Web Pacs

Laboratuvar Sonuçları

Online Randevu

Satın Alma